X

صفحه اصلی

کابین ها+

موتورها+

درب ها+

اینورترها+

تابلو کنترلها

شستی و نشانگرها+

پکیج های آسانسور بهین+

دیگربالابرها+

پله برقی و رمپ ها+

سایر محصولها+

خدمات+

ارتباط با ما +

بهین لیفت

تماس با ما: 021-44246801

بهین لیفت
بازدید آقایی جرالد شوپر و هیات همراه از صنایع نساجی هلال ایران

بازدید آقایی جرالد شوپر و هیات همراه از صنایع نساجی هلال ایران

در این دیدار ظاهر رستمی مدیر عامل صنایع نساجی هلال ایران  ضمن خوش آمد گویی به میهمانان اتریشی ، صنایع نساجی را یکی از مجموعه های گسترده جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران معرفی کردند ، مجموعه ای بزرگ با ظرفیت گسترده  سخت افزاری و فنی که قابلیت تولید روزانه بیش از 1000تخته پتو و چادر امدادی را دارا  می باشد.

وی افزود : صنایع نساجی شامل  دو کارخانه می باشد ، کارخانجات خوانسار در استان اصفهان و شعبه کنونی تهران که پارچه مورد نیاز کارخانه تهران در خوانسار تولید می شود.

ظاهر رستمی گفت : صنایع نساجی هلال ایران در دو محورعمده تولید و بازرگانی به فعالیت می پردازد که تولیدات آن شامل  تولید پتو ، چادر امدادی ، البسه ، کیف کمک های اولیه و..... می باشد که بسیاری از تولیدات، صد درصد در شرکت انجام می شود و بخش بازرگانی که سفارشات جمعیت هلال احمر ، سازمان های دولتی و دیگر بخش ها را تامین می کند.

رستمی در پایان ابراز امیدواری کرد با توجه به صادرات محصولات در گذشته به جمعیت های صلیب سرخ از جمله ، صلیب سرخ چین ، عراق ، پاکستان ، افغانستان و...  در آینده نیز شاهد همکاری های جدید با صلیب سرخ های بین المللی باشیم.

رییس صلیب سرخ اتریش و همراهانش در این دیدار  ضمن بازدید از قسمت های تولیدی شرکت صنایع نساجی و همچنین نمایشگاه دائمی  محصولات شرکت صنایع نساجی  ظرفیت و تنوع محصولات این شرکت را چشمگیر توصیف کرد . وی افزود :  با توجه به ازدیاد آوارگان در اتریش و نیاز به چادر جهت اسکان آوارگان ،  احتمالا همکاری های جدیدی با هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در آینده نزدیک شاهد باشیم.

در پایان این دیدار ، هیات اتریشی بعد از صرف نهار ، صنایع نساجی هلال ایران را به سمت شرکت تجهیزات پزشکی هلال ترک کرد